


1 036 ₴
Набір ударних глибоких головок 11 предметів 1/2''(6-граней)(10-15,17,19,21,22,24) Forsage F-4117-5MPB, в кейсі
Цей набір глибоких ударних головок від Forsage - незамінний інструмент для будь-якого автосервісу або майстра-аматора. Він включає 11 головок розміром від 10 до 24 мм, які дозволяють працювати з болтами і гайками в найбільш важкодоступних місцях.
Переваги:
Застосування:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 11 шт. |
| Стан | Новий |