6 850 ₴
Домкрат підкатний гідравлічний низькопрофільний двопоршневий з лотком та гумовою накладкою 3,5т (h min 75мм, h max 510мм) Forsage F-T830018Z
Особливості
- Тип: гідравлічний домкрат
- Вантажопідйомність: 3,5 т
- Висота зачепа: 75 мм
- Висота підйому: 510 мм
- Посилена конструкція забезпечує надійність обладнання.
- Маневреність домкрата дозволяє швидко підвести його під вантаж.
- Гумова опора захищає автомобіль та корпус домкрата від механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 510 мм |
| Висота підхоплення | 75 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |