Ударні шарніри TAGRED TA4211 – призначені для тріскачок, подовжувачів, торцевих та накидних ключів для виконання робіт (закручування та відкручування гайок та болтів) у важкодоступних місцях. Рекомендується для автомеханіків, слюсарів та всіх майстерень зі складними конструкціями.
Торцеві головки виготовлені із хромо-молібденової сталі. Вони ідеально підходять для автомобільних майстерень та домашнього використання. З'єднання має запобіжник для запобігання небажаному зісковзування з хвостовика або гнізда компонента (торцевого ключа, подовжувача або тріскачки).
Розмір хвостовика 3/8"; діаметр 22 мм; довжина 54 мм
Розмір хвостовика 1/4"; Діаметр 16 мм; Довжина 45 мм
Розмір хвостовика 1/2"; Діаметр 28 мм; Довжина 70 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | перехідник |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 70 мм |
| Розмір min | 45 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Стан | Новий |