Візок для майстерні TAGRED TA213 - створений з думкою про професіоналів, але він також ідеально підійде для вашого гаража, домашньої майстерні або ферми. Його функціональність, довговічність та практичні рішення зроблять вашу роботу ще більш ефективною та приємною.
Дайте собі можливість бути організованішим і комфортнішим при роботі в майстерні.
Облицювання ящиків з дуже міцного, м'якого та гнучкого матеріалу EVA зберігає свої властивості за різних температур. Важливою перевагою є те, що пінопласт легко підтримувати у чистоті. Будь-які забруднення легко видаляється за допомогою побутових миючих засобів.
Сталева стільниця стійка до хімічних речовин, олій, нагрівання та пошкоджень та витримує навантаження до 400 кг!
Технічні дані:
Загальна ширина: 78 см
Загальна висота: 98 см
Висота корпусу шафи: 82 см
Глибина корпусу шафи: 46 см
Висота колеса: 16 см
Вага: 53 кг
Перші 6 ящиків: висота 6 див, ширина 54 див, глибина 40 див.
Остання скринька: висота 20 см, ширина 54 см, глибина 40 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Tagred |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 78 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Висота | 89 мм |
| Вага | 53 кг |