19 470 ₴
Візок для майстерні TAGRED TA215 – відповідає найвищим стандартам, поєднуючи міцну конструкцію з практичним дизайном!
Міцна та надійна конструкція: виготовлена з міцних матеріалів, з посиленими кутами, сталевим верхом, візок гарантує довговічність.
Відмінна функціональність: має 7 ящиків, включаючи велику, які плавно висуваються завдяки кульковим підшипникам.
Безпека та конфіденційність: Центральний замок та індивідуальні замки на ящиках забезпечують безпечне зберігання цінних інструментів. Крім того, відсіки, що закриваються на ключ, для зберігання гарантують душевний спокій.
Мобільність та ергономічність: Великі колеса з автоматичним блокуванням та гальмом забезпечують легкість переміщення навіть на нерівних поверхнях. Зручна ручка, інтегрована в бічну панель, полегшує транспортування та маневрування візка.
Додаткові функції для зручності: Конструкція включає практичні деталі, такі як можливість встановлення лещат або додаткових тримачів для рушників або хімічних засобів. Покриття ящиків з EVA підвищує довговічність та захист інструментів. Два практичні відділення для зберігання додаткових інструментів.
Сталева стільниця стійка до хімічних речовин, олій, тепла та пошкоджень і витримує до 400 кг!
Облицювання ящиків із надзвичайно міцного, м'якого та гнучкого EVA-пластику зберігає свої властивості при різних температурах. Важливою перевагою є те, що пінопласт легко підтримувати у чистоті. Будь-які забруднення просто видаляються за допомогою побутових миючих засобів.
Шафка має міцну ергономічну ручку, інтегровану в бічну стінку, надійно закріплену для зручності транспортування.
Технічні дані:
Розміри ящиків 1-6:
Нижня скринька:
Передній відсік для зберігання:
Бокове зберігання:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Tagred |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 88 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Висота | 89 мм |
| Вага | 54 кг |