

2 775 ₴
Домкрат підкатний гідравлічний 2,5т "Компакт" для кросоверів та мікроавтобусів +чохол для зберігання FORCEKRAFT FK-TR20005DS - це професійний домкрат, призначений для роботи з автомобілями та мікроавтобусами. Він має такі переваги:
Домкрат підкатний гідравлічний 2,5т "Компакт" для кросоверів та мікроавтобусів +чохол для зберігання FORCEKRAFT FK-TR20005DS використовується в автосервісах, на будівельних майданчиках та в побуті. Він підходить для наступних робіт:
Технічні характеристики
Купуйте домкрат підкатний гідравлічний 2,5т ''Компакт'' для кросоверів та мікроавтобусів +чохол для зберігання FORCEKRAFT FK-TR20005DS та переконайтеся в його надійності та ефективності!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCEKRAFT |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 395 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |