24 200 ₴
Бензиновий генератор інверторного YH2200i торгової марки MAST в шумозахисному корпусі - це зручне і компактне джерело електроенергії з низьким рівнем шуму. Ключова особливість даної моделі полягає в тому, що вона виробляє електричну напругу з правильною синусоїдою. Економічний режим ECO дозволяє знизити витрату палива до 55% при малих навантаженнях через зниження обертів двигуна.
Альтернатор з мідною обмоткою гарантує безаварійне та тривале використання та відповідає усім європейським стандартам якості. Наявність LED-дисплея дає можливість якісніше контролювати роботу генератора та своєчасно проводити його технічне обслуговування.
ОСОБЛИВОСТІ:
Інверторний генератор MAST GROUP YH2200i потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду. Підходить для постійного та тривалого користування.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Забезпечить електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
Портативна газова плитка Orcamp CK-505
Портативна піч для кемпінгу чи далеких поїздок. Стійка та міцна, завдяки чому можна приготувати їжу у досить великій каструлі.
Незамінна у будь-якій ситуації, коли ми далеко від дому і хочеться смачної, теплої їжі чи кави.
Проста у використанні та легкий.
Працює від газового балончика з цанговим з'єднанням.
Точний контроль полум'я.
Сучасна форма.
Легкий та зручний дизайн.
Картридж газовий Pegas 400 мл
Підходить для всіх поширених газових плит та газових пальників.
Вміст: 227 г/400 мл.
Багатофункціональний картридж, який підходить для використання вдома і на природі, а також сумісний з усіма газовими приладами, які мають відповідне цангове місце розташування: газові плити, пальники, паяльні лампиТримати подалі від тепла та інших джерел займання. Захищати від сонячних променів та зберігати в добре провітрюваному місці.
Картридж є одноразовим та не перезаправляється.
Технічні характеристики
Напруга 220 В
Ємність паливного баку 4,3 л
Максимальна потужність 2 кВт
Вага 18,5 кг
Габаритні розміри 495х320х490 мм
Тип двигуна 4-тактний
Тип запуску ручний
Паливо бензин
Номінальна потужність 1,8 кВт
Матеріал обмотки мідна
Об'єм масляного бака 0,35 л
Датчик рівня палива: є
Регулятор напруги (AVR) є
Витрата палива [г/кВт год] 200/250мл 1кВт/год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST GROUP |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 4.3 л |
| Потужність двигуна | 0.35 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18,5 кг г |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 495х320х490 мм |
| Об'єм мастила в картері, л | 0,35 л |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Місткість паливного бака, л.: | 4,3 л |
| Тип запуску | Ручний |