17 250 ₴
ОСОБЛИВОСТІ:
Інверторний генератор MAST GROUP YH4000io - потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків. Підходить для постійного та тривалого використання.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Забезпечити електрикою усі прилади будинку (у тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику – усі інструменти.
ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередач, а також як мобільне джерело електрики для комунальних та дорожніх служб.
Портативна газова плитка Orcamp CK-505
Портативна піч для кемпінгу чи далеких поїздок. Стійка та міцна, завдяки чому можна приготувати їжу у досить великій каструлі.
Незамінна в будь-якій ситуації, коли ми далеко від дому і хочеться смачної, теплої їжі або кави.
Легко використовувати та легко.
Працює від газового балончика з цанговим з'єднанням
Точний контроль полум'я.
Сучасні форми.
Легкий та зручний дизайн.
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST GROUP |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 240 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг г |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 448х395х460 мм |
| Модель двигуна | YH170F |
| Об'єм мастила в картері, л | 0,6 л |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Місткість паливного бака, л.: | 10 л |
| Робочий об'єм, см. куб.: | 212 см3 |
| Тип запуску | Ручний |