
1 369 ₴
Гідравлічний домкат F-T82007, застосовується для обслуговування автотранспорту. Піднімає вантаж на висоту до 320 мм та має висоту підхвату 135 мм, тому підходить для автомобілів зі стандартним кліренсом. Домкрат є компактним і може використовуватися автовласниками самостійно.
Особливості
- Тип: гідравлічний домкрат
- Вантажопідйомність: 2 т
- Висота зачепа: 135 мм
- Висота підйому: 320 мм
- Привідна ручка
- Посилена конструкція забезпечує надійність обладнання.
- Для захисту від пошкоджень внаслідок перевантажень передбачено клапан скидання надлишкового тиску.
- Маневреність домкрата дозволяє швидко підвести його під вантаж.
- Гумова опора захищає автомобіль та корпус домкрата від механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 320 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |