Бензиновий генератор THUNDER Т-2600-В - у побутових умовах відмінно працює з такими приладами як: холодильник, пральна машина, освітлення, комп'ютери, телевізор, насоси.
– Завдяки використанню сучасних технологій у конструкції двигуна можна генерувати дуже високу потужність.
– Сучасна система AVR забезпечує безпечне живлення дуже маленьких пристроїв, таких як: павербанк, телефон, планшет, ДБЖ.
– Завдяки багатьом захистам пристрій ідеально підходить для багатогодинної безперервної роботи.
ПЕРЕВАГИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 0.6 кВт |
| Максимальна потужність | 0.65 кВт |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 695х525х580 мм |
| Модель двигуна | YH192FB |
| Попередження про низький рівень оливи: | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Місткість паливного бака, л.: | 25 л |
| Робочий об'єм, см. куб.: | 458 см3 |
| Тип запуску | електрозапуск |