



7 722 ₴
Електричний автомобільний набір 3 в 1 HF045 від бренду Vitol охоплює: електрогідравлічний домкрат, вбудований електричний компресор, електричний гайкокрут із набором із двох головок: 17-19 мм, 21-23 мм на 4 розміри, набір перехідників для компресора і робочі рукавички.
Електричний домкрат набору 3 в 1 Vitol HF045 дає змогу піднімати автомобілі вагою до 5 тонн на висоту 155 - 360 мм, що дає змогу легко міняти колеса на автомобілі або проводити інші роботи під ним.
Параметри електричного домкрата:
Вбудований електричний компресор набору 3 в 1 Vitol HF045 дає змогу без зусиль накачати шини автомобіля.
Параметри компресора:
Електричний гайковерт набору 3 в 1 Vitol HF045 з набором головок дасть змогу здійснити монтаж і демонтаж кріпильних з'єднань із моментом затяжки до 480 Нм.
Параметри електричного гайковерта:
потужність 80 Вт,
напруга 12 В,
максимальний струм 10 А,
максимальний крутний момент 480 н.м.
Набір перехідників для компресора і робочі рукавички в комплекті також роблять цей набір універсальним і зручним у використанні. Всі інструменти упаковані в зручний і міцний кейс, зі знаком аварійної зупинки, який легко поміщається в багажнику автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підйому | 360 мм |
| Висота підхоплення | 155 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 8.2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір електроінструменту |
| Кількість в наборі інструментів | 3 |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажопідйомність | 2000.0 т |