



6 030 ₴
Електричний автомобільний набір 2 в 1 HF01-А від бренду Vitol містить у собі: електрогідравлічний домкрат, вбудований електричний компресор, електричний гайкокрут із набором із двох головок: 17-19 мм, 21-23 мм на 4 розміри, набір перехідників для компресора і робочі рукавички.
Електричний домкрат набору 2 в 1 Vitol HF01-A дає змогу піднімати автомобілі вагою до 5 тонн на висоту 155-360 мм, що дає змогу легко міняти колеса на автомобілі або проводити інші роботи під ним.
Параметри електричного домкрата:
Вбудований електричний компресор набору 2 в 1 Vitol HF01-A дає змогу без зусиль накачати шини автомобіля.
Параметри компресора:
Набір перехідників для компресора і робочі рукавички в комплекті також роблять цей набір універсальним і зручним у використанні. Всі інструменти упаковані в зручний і міцний кейс, зі знаком аварійної зупинки, який легко поміщається в багажнику автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 360 мм |
| Висота підхоплення | 155 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 8.2 кг |
| Стан | Новий |