


350 ₴
У комплекті:
Переваги:
Всі елементи набору виготовлені з високоякісної Cr-V сталі. У комплект входить рейка, яку можна закріпити на стіні.
Набір ідеальний для будь-якої майстерні, в тому числі і професійної.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Стан | Новий |