1 650 ₴
Ідеально виготовлений набір довгих ударних голівок. Висока якість – головна перевага набору. Весь комплект продається у практичному кейсі. Наші головки підходять для всіх видів коліс. Мають збільшений термін служби завдяки виготовленню методом гарячого кування. Довгі головки забезпечують доступ до глибоких отворів для гвинтів.
Необхідний набір у кожній майстерні - професійній та аматорській!
ДОВГІ ГОЛОВКИ ДОЗВОЛЯЮТЬ ПРАЦЮВАТИ З ГЛУБОКОУСТАНОВЛЮВАНИМИ Гвинтами
Найбільш популярні розміри шестигранних головок дозволяють набору чудово справлятися з багатьма сервісними та ремонтними роботами.
Завдяки довгим головкам працювати з глибоко посадженими гвинтами не проблема.
ПРОДУМАНА ФОРМА НАВІСНОГО ОБЛАДНАННЯ ПІДВИЩУЄ КОМФОРТ РОБОТИ
Завдяки перевіреній конструкції муфти можуть передавати високе обертальне зусилля, завдяки чому при роботі з комплектом легко досягти оптимального зусилля затяжки при обмеженні втрат енергії роботи, що позитивно позначається.
Склад комплекту:
Шестигранні ударні головки 78 мм 1/2 дюйми:
10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 32
та футляр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Стан | Новий |