Садовий подрібнювач Faworyt GTR2844 - призначений для використання в домашньому саду. Допоможе позбавитись гілок, обрізок дерев, шишок і т.д.
Цей пристрій пристосований для дроблення згаданих вище матеріалів. Працює на базі двигуна потужністю 2800 Вт. Ріжучий механізм в цій моделі - подрібнювач, який може обробляти гілки діаметром до 4,4 см. Прилад має захист від перевантаження. Також наявна задня передача та транспортувальні колеса, завдяки яким транспортування стає легким та простим.
Технічні характеристики
Напруга 230 В
Вага 16 кг
Кількість ножів 1
Рівень шуму 92 дБА
Номінальна потужність 2800 Вт
Частота 50 Гц
Транспортні габарити 60*45*27 см
Тепловий захист так
Максимальний діаметр гілки 44 мм
Регулювання діаметра різу так
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Faworyt |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Максимальний діаметр гілок | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість ножів | 1 |
| Регулювання діаметра різання | Да |
| Тепловий захист | Да |
| Безперервна потужність | 2800 Вт |
| Максимальний діаметр гілки | 44 мм |