АКУМУЛЯТОРНА ТАЧКА ZipperZI-EWB150-100L
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Акумуляторна тачка Zipper ZI-EWB150-100L
- призначена транспортування сипучих вантажів по дому, подвір'ю та саду.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Zipper ZI-EWB150-100L успішно застосовується на приватних городах, дачних ділянках, малих фермерських угіддях.
ПЕРЕВАГИ Zipper ZI-EWB150-100L:
Чому Zipper?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Об'єм кузова | 100 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50/63 кг г |
| Габарити паковання (ДхШхВ), мм: | 1020х710х500 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Місткість, л | 100 л |
| Ємність акумулятора, Вт-год | 240 Вт-год |
| Потужність двигуна S1, Вт | 280 Вт |
| Розмір шин | 16 x 5.00-8 (ведучі) і 3.5-4.0" (опорні колеса) |
| Напруга акумулятора, В | 40 В |
| Час завантаження, година | 3 рік |