Генератор Kraft&Dele KD 133 може бути резервним джерелом електричного струму для забезпечення електроенергією заміського будинку, ремонтної бригади, будівництва і т.д.
Генератор Kraft&Dele KD 133 призначений для електроживлення електроніки і техніки, чутливої до перепадів напруги. Електронне регулювання забезпечує якісне згладжування коливань вихідної напруги.
ПЕРЕВАГИ Kraft&Dele KD 133:
ефективно витрачає паливо і економний в експлуатації,
низький рівень шуму, не завдає дискомфорту навколишньому оточенню;
має перемикач економного режиму;
ніжки, що гасять вібрації, запобігають поширенню механічних коливань;
ергономіка обладнання служить для зручної експлуатації;
застосований захист від перевантажень та короткого замикання;
збільшує термін служби пристрою за рахунок зниження зносу двигуна,
Технічні характеристики
Рівень звукової потужності 67 дБ
Ємність паливного баку 13 л
Максимальна потужність 1,9 кВт
Гарантія 12
Тип двигуна 1-циліндровий 4-тактний двигун OHV
Номінальна потужність: 1,7 кВт
Частота 50 Гц
Запуск: ручний
Розміри (ШхДхВ), мм.: 530x330x470 мм
Вага 21 кг
Тип палива неетилований бензин
Напруга/частота 230 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft & Dele |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 1-циліндровий 4-тактний двигун OHV |
| Вага | 21 кг г |
| Максимальна потужність, кВт | 1,9 кВт |
| Тип палива | Неетильований бензин |
| Рівень звукової потужності | 67 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Місткість паливного бака, л.: | 4 л |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Запуск: | ручний |
| Розміри (ШхДхВ), мм: | 530x330x470 мм |
| Напруга/частота | 230 В |