ОСОБЛИВОСТІ:
Бензиновий генератор MAST GROUP YH15000 - потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду. Підходить для постійного та тривалого користування.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Забезпечить електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST GROUP |
| Напруга | 240 В |
| Максимальна потужність | 13 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 2-циліндровий, 4-тактний, однофазний |
| Вага | 210/245 кг г |
| Габарити паковання (ДхШхВ), мм: | 1000х750х850 мм |
| Попередження про низький рівень оливи: | Да |
| Об'єм мастила в картері, л | 2,3 л |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Місткість паливного бака, л.: | 32 л |
| Об'єм двигуна | 999 см3 |
| Тип запуску | електрозапуск |