ВІБРОПЛИТА BAMATO R-135RV
ПРИЗНАЧЕННЯ:
При робочій вазі 125 кг віброплита є справжнім універсалом і особливо підходить для фундаментних робіт, садівництва та озеленення, будівництва доріг і багато чого іншого. а також для ущільнення різних матеріалів (наприклад, пісок, земля, гравій)
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
BAMATO R-135RV - віброплита зворотного і прямого ходу, яка особливо підходить для ремонту дорожніх, садових і ландшафтних будівництвах.
Основні переваги даної моделі BAMATO R-135RV:
Комплект поставки: віброплита, гумовий килимок, монтажний комплект, шасі, а також комплект аксесуарів XXL, що складається з: повітряного і паливного фільтра, свічки запалювання, кільця ущільнювача і кабелю.
Чому BAMATO?
- Широкий модельный ряд;
- Надежный всемирно известный двигатель Loncin;
- Очень удобный и современный дизайн;
- Цена является одной из самых доступных на рынке Украины;
- Мобільний агрегат працює на бензині, відкриваючи безмежні можливості для промислового застосування;
- Сертифікація СЕ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAMATO |
| Глибина ущільнення | 300 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність бака | 3,6 л |
| Вага машини (кг) | 125 |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм. | 720х420х 1080 мм |
| Вага з пачкою (кг) | 145 кг |
| Розмір плити | 625 x 400 мм |
| Потужність двигуна, кВт: | 4,1 |
| Зміщення | 196 куб |
| Швидкість руху вперед | 25 м хв |
| Система ходу | вперед и назад |
| Вібраційні удари | 4300 об хв |
| Тиск ущільнення | 25 кН |
| рівень звукової потужності | 108 дБ (A) |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Швидкість роботи | 3600 хв |
| Пусковий пристрій | Реверсивний стартер |