Мотобур Lumag EB520G - це універсальний інструмент для буріння грунту під різні завдання (встановлення опор і огорож, посадка дерев, монтаж технічних конструкцій тощо), який буде ефективним як у власному господарстві, так і для робочих задач. Оснащений фірмовим одноциліндровим двотактним бензиновим двигуном з повітряним охолодженням, який має потужність 1,75 кВт та об’єм 52 м³. Дана модель облаштована редуктором черв’ячного типу, який розташований у масляній ванні. Відомий своєю надійністю та ефективною продуктивністю.
Мотобур поставляється з 3 шнеками різного діаметра (100, 150, 200 мм) довжиною 800 мм, що дозволяє адаптувати інструмент для різних завдань. Шнеки мають центруючі наконечники, що забезпечує максимальну точність буріння. Компактний розмір, невелика вага, ергономічні ручки з вібропоглинаючого матеріалу, а також зручно розміщені та інтуїтивно зрозумілі елементи керування забезпечують високу зручність роботи. На нашому сайті ви можете цей та інші мотобури купити з гарантією і доставкою по Україні.
Особливості мотобура Lumag EB520G
Одноциліндровий двотактний бензиновий двигун потужністю 1,75 кВт
Об’єм двигуна - 52 м³
Редуктор черв’ячного типу
3 шнеки різного діаметра (100, 150, 200 мм)
Довжина шнеків - 800 мм
Центруючі наконечники шнеків
Кнопка аварійної зупинки
Ергономічні ручки з вібропоглинаючими властивостями
Інтуїтивно зрозумілі, зручні елементи керування
Компактний розмір
Невелика вага
Міцна і надійна конструкція
Економне використання палива.
Технічні характеристики Уровень звукового давления LPA
88,4 дБ (A)
Гарантія 12 міс
Вага 17 20 кг
Максмальна потужність двигуна 1,75 кВт при 7500 об мин
Диаметр сверла 100, 150, 200 мм
Зміщення 52 куб.
Система запуску электростарт
Розміри упаковки (ДхШхВ) 830 х 570 х 280 мм
Рівень звукової потужності 113 дБ (A)
Тип двигуна Одноцилиндровый двухтактный двигатель с воздушным охлаждением
Вміст палива 1,2 л
Длина сверла 80 см
Масса без дрели (бак пустой) 8,8 кг
Номинальная частота вращения сверла 0-300 об мин
Система зажигания в электронном виде
Соотношение компонентов смеси (масло топливо для 2-тактных двигателей) 1:25
Рівень звукового тиску LPA 88,4 дБ (A)
Холостой ход 3000 + - 200 об мин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lumag |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (нетто брутто) | 17 20 кг |
| Система запалювання | в електронному вигляді |
| Система запуску | електростарт |
| Рівень звукової потужності LWA | 113 дБ (A) |
| Зміщення | 52 куб. |
| Розміри паковання (Д Ш В) | 830 х 570 х 280 мм |
| Двигун привод | Одноциліндровий двотактний двигун із повітряним охолодженням |
| Гарантія | 12 міс |
| Вміст палива | 1,2 л |
| Рівень звукового тиску LPA | 88,4 дБ (A) |
| Полотностійка | 3000 + - 200 об хв |
| Маса без дриля (бак порожній) | 8,8 кг |
| Номінальна частота обертання свердла | 0-300 об хв |
| Максимальна потужність двигуна | 1,75 кВт за 7500 об хв |
| Довжина свердла | 80 см |
| Діаметр свердла | 100, 150, 200 мм |
| Співвідношення компонентів суміші (олія паливо для 2-тактних двигунів) | 1:25 |