12 280 ₴
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Заглибна пила - це ручна дискова пила для меблевих виробництв, цехів, будівництва і побутового застосування. Ідеально підходить для робіт високої точності по різанню ДСП, дерева, МДФ, гіпсокартону, пластику та інших різних матеріалів. Електроінструмент здатний функціонувати без зупинки цілу робочу зміну, що підтверджує його надійність і витривалість. Виготовлення з матеріалів високої якості і високоміцна збірка гарантують довговічний термін служби.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовується в домашній майстерні, так і в професійному цеху.
Особливості
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 8,75 кг |
| Вага нетто | 5,5 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 380х535х300 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Діаметр диска | 165 20 мм |
| Макс. висота різання за 45° | 42 мм |
| Макс. висота різання за 90° | 54 мм |
| Потужність двигуна | 1400 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Товщина зуба | 2,5 мм |
| Частота обертання | 2000-5300 об хв |
| Число зубців | 48 шт. |