

2 270 ₴
2 157 ₴
Гідравлічний підкатний домкрат IH-135335DP - це надійний домкрат з посиленою конструкцією.
Домкрат виготовлений з міцного металу, в його конструкції передбачені підсилюючі ребра, що значно подовжує термін експлуатації домкрата.
Даний домкрат ідеально підійде для автомобілів з малим дорожнім просвітом - мінімальна висота підхоплення становить 135 мм, максимальна - 355 мм.
Відмінною рисою домкратів Iron Hand від ТМ Vitol є надійну опору і збалансованість. Вантажопідйомність домкрата становить 2 тонни.
Домкрат IH-135335DP ідеально підійде для більшості легкових автомобілів і позашляховиків. Подкатниє домкрати Iron Hand відмінно зарекомендували себе на СТО, дана модель також підійде для приватного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 335 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |