3 225 ₴
Легкий перфоратор Denzel вертикального компонування вдало поєднує переваги як горизонтальних, так і префораторів вертикальних. Невелика вага та висока ефективність роботи в режимі відбійного молотка роблять його застосування надзвичайно комфортним, наприклад, при знятті старої плитки.
Особливості
Переваги
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DENZEL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальна сила удару | 4 Дж. |
| Вага | 6.75 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |