1 872 ₴
Легкий та компактний монтажний перфоратор Denzel – найкраще співвідношення ваги та ефективності у своєму класі. Трохи перевершуючи по вазі звичайний ударний дриль, дозволяє на порядок ефективніше отримувати отвори під кріплення в конструкціях з бетону та цегли за рахунок наявності вакуумно-компресійного ударного механізму спрямованої дії. Ідеальний для роботи на висоті однією рукою.
Особливості
Переваги
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DENZEL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальна кількість ударів | 6680 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 1.2 Дж. |
| Вага | 2.24 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |