16 088 ₴
Портативні джерела живлення від ТМ Vitol - це сучасний та високотехнологічний прилад, який забезпечить вам вільне та комфортне використання електричних приладів у будь-якому місці, де б ви не знаходились.
Надійне, потужне та зручне у використанні портативне джерело живлення S633 прослужить вам довгі роки і стане незамінним помічником не тільки в побуті та в дорозі, а й на відпочинку. Комплектація приладу дозволяє живити електрикою не тільки портативні пристрої з зарядкою від USВ, але й прилади 220 В.
Ви можете продовжити роботу ноутбуків, побутової техніки, освітлення та багато іншого на кілька годин.
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 220 В |
| Виробник | Vitol |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 158 мм |
| Вага | 4.04 кг |
| Ширина | 152 мм |