Дриль-шуруповерт Forte DS 450 VR – компактний, надійний, потужний інструмент, на який можна покластися. Завжди працює із граничною точністю незалежно від матеріалу.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 15 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 8 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 450 Вт |