1 193 ₴
Дриль Forte D 601 VR має сучасний дизайн і призначений для свердління різних матеріалів, таких як дерево та метал. Для запобігання застряганню свердла дриль має функцію реверсного ходу. Фіксатор кнопки "пуск" забезпечить додаткову безпеку під час використання інструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 500 Вт |