
1 183 ₴
Дриль-шуруповерт Forte DS 400 VR – незамінний інструмент при ремонті квартири, який завжди має бути під рукою. Оснащений функцією реверсу.
Ергономічна та зручна рукоятка та мала вага дриля доставлять максимальний комфорт при тривалій та ємній роботі.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 15 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 8 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 400 Вт |