Акумуляторний ударний гайковерт Haisser HS IW402-Z має сучасний дизайн, економічний, простий і не вибагливий в роботі. Акумуляторний гайковерт є компактним але дуже потужним інструментом для роботи з кріпленнями - болти, гайки і т. д. Він з легкістю справляється з будь-якими завданнями завдяки дуже високому моменту, що крутить, до 280 Н*м. Акумуляторний гайковерт Haisser HS IW402-Z оснащений на виході квадратом 1/2, що є універсальним кріпленням для головок торцевих різних діаметрів. Модель не оснащена літій-іонним елементом живлення та зарядним пристроєм у комплектації, докуповуються окремо.
Особливості:
Комплектація:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 21 В |