689 ₴
Ящик Haisser виготовлений з високоякісного екологічного пластику, призначений для транспортування та зберігання інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Ящик переносний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень/кишень | 3 |
| Виробник | HAISSER |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 271 мм |
| Висота | 278 мм |
| Довжина | 547 мм |