835 ₴
Домкрат механічний ромб із гумовою накладкою від бренду Forsage.
- надійно встановлюйте гальмо стоянки і автоматичну коробку передач;
- Використовуйте противідкатні підбори або блоки, щоб зафіксувати інші колеса;
- розміщуйте домкрат тільки на місці, призначеному для встановлення домкрата;
- не намагайтеся перевищувати максимальну висоту підйому;
- не знаходитесь під транспортним засобом, який підтримується домкратом;
- не поміщайте блоки на домкрат або під нього;
- Паркуйтеся на рівній поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 395 мм |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |
| Виробник | Max |