LED-автолампа в головне світло S20 STELLAR цоколь H7 (комплект. 2 шт.)
Характеристика:
Слугують чудовою заміною для ксенону або галогенних ламп. Дуже прості в установленні:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H7 |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга живлення | 9 В, 32 В, 12 В, 24 В, 16 В |
| Виробник | Stellar |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Стан | Новий |