1 938 ₴
1 841 ₴
Домкрат зроблений із високоякісного металу на сучасному обладнанні, мають сертифікати відповідності стандартам ЄС та України. Відмітною рисою наших домкратів є наявність двошарового глянсового покриття, яке надійно захищає виріб від корозії
Підкотний домкрат зручно використовувати в гаражі, частіше всього використовують на СТО.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 300 мм |
| Висота підхоплення | 125 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 6.3 кг |
| Стан | Новий |