2 485 ₴
Підкатний гідравлічний домкрат ROCKFORCE RF-TH22001CB з висотою підхвату 135 мм — напівпрофесійне гаражне обладнання, здатне піднімати вантаж масою до 2 т на висоту до 385 мм. Висота підхвату 135 мм дозволяє використовувати домкрат для автомашин зі стандартним кліренсом. Домкрат буде корисним як в автомайстерні, так і в приватному гаражі.
Переваги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 2 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 135 мм |
| Висота підхоплення | 385 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 11.27 кг |
| Стан | Новий |