4 650 ₴
Пила ланцюгова бензинова Denzel DGS-5820 — потужний напівпрофесійний інструмент для садових і будівельних робіт. Легко справляється з деревиною м'яких і твердих порід, витримує інтенсивні навантаження. Сталевий зубчастий упор забезпечує надійну фіксацію пилки та забезпечує комфортну роботу.
Перемикач режиму «зима-літо» забезпечує ефективність роботи двигуна як за низьких, так і за високих температур.
Циліндр із хромованим покриттям, колінвал із загартованої сталі, свічка запалювання Bosch і полегшений поршень забезпечують надійність і високий ресурс.
Високий рівень безпеки оператора: блокування випадкового запуску, посилене щиток і автоматичне гальмо ланцюга у разі відскоку пили зменшують ризик травмування.
Зручне обслуговування завдяки швидкому доступу до фільтра та свічки запалювання.
Антивібраційна система забезпечує комфортну роботу та захищає руки.
Помпа підкачування палива допомагає під час холодного запуску пили після зміни палива або тривалого простою.
Двигун Garden Line від Denzel забезпечує економну витрату палива.
Автоматична система змащення ланцюга не допускає перевитрату оливи та зношування ланцюга та шини.
Пила слугуватиме довгі роки, гарантія на модель 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 500 мм |
| Виробник | DENZEL |
| Об'єм масляного бака | 550 мл |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Вага | 9.2 кг |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |