120 ₴
LED автолампи з обманкою в підсвітку номера та салону SV8,5 36 mm Can Bus (1 шт.)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 2 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В, 18 В |
| Функціональне призначення | Підсвічування салону, Підсвічування номерного знаку |
| Світловий потік | 400 лм |
| Цоколь | C10W |
| Виробник | Stellar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |