3 362 ₴
Підкатний гідравлічний домкрат Forsage F-TH22501CB з фіксатором з висотою підхвату 140 мм дозволяє піднімати вантажі вагою до 2,5 т на висоту 387 мм. Використовується для обслуговування автомобілів із стандартним дорожнім просвітом. Домкрат підходить для самостійного обслуговування авто.
Переваги
Захист від поломки — запобіжний клапан запобігає навантаженню, не дозволяючи піднімати вантаж масою більше 2,5 т.
Обережна робота - гумова накладка на опору допомагає краще зафіксувати вантаж, захищає його і сам домкрат від пошкоджень.
Ергономічність - рукоятка виконана з підпальцевими виїмками, її можна переставляти для зручного викочування та переміщення домкрата.
Функціональність - система трипозиційної фіксації важеля на висоті 225, 295 і 350 мм дозволяє у разі нагальної потреби не використовувати додаткові стійки.
Маневреність - задні колеса зроблені поворотними, що полегшує встановлення та вилучення пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2.5 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 387 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |