Рейковий домкрат T-max 48" виготовлений із сталі. Має максимальну висоту підйому 1070 мм, дозволену вантажопідйомність до 2100 кг При використанні в режимі ручної лебідки, тягове зусилля не повинно перевищувати 3180 кг Габарити 1235х245х140мм. Мінімальна відстань від опори до "носика" 130 мм. Вага виробу 13 кг, колір-жовтий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-MAX |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2.1 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 1070 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 13 кг |
| Стан | Новий |