Лебідка EW-12500 12V/5,670 т MUSCLELIFT (7345104)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг г |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина | 220 см мм |
| Матеріал | поліестер 190Т |
| Розмір | 190(+30) х 75 см |
| Сезон | зима , осінь , весна |
| Тип товару | Спальники |
| Форма | ковдра |
| Ширина в головах | 75 см |
| Ширина в ногах | 75 см |