Ящик для інструменту на колесах Haisser HD Compact Logic призначений для зручного зберігання і перенесення дрібного інструменту, господарського інвентарю, рибальських снастей і багатьох інших корисних речей. Дуже зручно зберігати набір інструментів в автомобілі. Складається ящик із двох частин: повноцінного ящика для інструментів і нижнього піддона з колесами. Піддон легко поміщається всередину основної шухляди. Основна скринька має дві ручки: коротку та довгу (для носіння в руці та возити на колесах). Також варто зазначити наявність зручних коліс, що дають змогу транспортувати ящик без особливих зусиль.
| Кількість відділень/ кишень: | 10 - 20 |
| Довжина: | 350 мм |
| Ширина: | 450 мм |
| Висота: | 645 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень/кишень | 20 |
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пересувний Ящик |