657 ₴
Ромбовий домкрат ROCKFORCE RF-112 призначений для обслуговування легкових автомобілів масою не більше 2 т та підйому їх на висоту 98-442 мм. Завдяки невеликій висоті підхвату домкрат підходить для машин із низьким кліренсом. Він приводиться в дію за допомогою простого та надійного гвинтового механізму. Буде корисний у гаражі, стане в нагоді також і в дорозі.
Переваги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 442 мм |
| Висота підхоплення | 98 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |