2 622 ₴
Гідравлічний підкатний домкрат з вузькою базою відповідає всім вимогам безпеки. Пристосування служить для підняття потрібної сторони автомобіля з метою обслуговування або ремонту.
Корпус покритий спеціальною фарбою для захисту від корозії.
Технічні характеристики
Переваги домкрата
Транспортувальні колеса передбачені для легкого переміщення
Надійне утримання вантажу
Довгий термін служби
Передбачається рельєфний наконечник для зручного хвата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 387 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 7.5 кг |
| Стан | Новий |