1 760 ₴
Опис (пилосос):
Опис (компресор):
Технічні характеристики 82953
| Виробник | STHOR |
| Мережеве напруга, В | 12 |
| Номінальна потужність пилососа, Вт | 120 |
| Номінальна потужність компресора, Вт | 80 |
| Номінальний тиск компресора, МПа | 1 |
| Продуктивність компресора, л/хв | 20 |
| Довжина шлангу, см | 39 |
| Вага, кг | 0.7 |
| Запобіжник | 6 x 30 мм, 15 A / 250 В, BGDP |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 г |